Міфи про сіль
Якщо ти вважаєш, що сіль — це біла смерть, то знаходишся під владою міфів. Адже життя без солі неможливе! Багато фактів про сіль здаються настільки незаперечними, що навіть в голову не приходить в них сумніватися. Але найчастіше відомості бувають застарілими, а то й зовсім помилковими.
Сіль — це біла отрута!
Корисна лише натуральна морська сіль. Вона добувається природним шляхом і не відкладається в суглобах, внутрішніх органах, а повністю виводиться з організму.
Огранізм людини не потребує солі
Відмова або обмеження споживання солі може привести до раптового інфаркту або інсульту через порушення балансу натрію в організмі.
Немає різниці між видами солі
Столова кам’яна сіль (екстра) піддається серйозній обробці для очищення. Її штучно освітлюють, застосовуючи хімічні речовини, високу температуру. На відміну від солі екстра, морська сіль не піддається хімічному очищенню, в ній відсутні шкідливі добавки проти злипання, відбілюючі речовини і т. д.
Йодована сіль — джерело йоду
Йодована сіль зберігає свої цілющі властивості лише протягом декількох місяців. Йод миттєво випаровується з солі при неправильному зберіганні, нагріванні, а тим більше при кип’ятінні продукту. У морській солі з додаванням ламінарії (морської капусти) йод знаходиться в природній формі і не втрачає своїх властивостей при приготуванні їжі (якщо додавати сіль за 15 хвилин до кінця готування).
Ми недоотримуємо сіль
Добова норма споживання солі не повинна перевищувати 5-6 г (чайна ложка). Цього цілком достатньо для збалансованого харчування. Але через споживання «прихованої» солі — в хлібі, ковбасах, сирах — в середньому людина вживає в день 12 г солі, що вдвічі більше допустимої норми.
«Солоне» здоров’я
Морська сіль ТМ Salute di Mare (Салюте ді Маре) отримана шляхом випаровування чистої морської води під впливом сонця і вітру. У ній повністю відсутні хімічні добавки і органічні домішки (без камінців, бруду і т. д.). Завдяки природному способу видобутку і мінімальній кількості стадій обробки в ній зберігається максимум корисних речовин (K, Mg, Ca, Fe, Zn і т. д.).